• Rozvoz a distribúcia
  • Čerpacia stanica
  • Skladovanie a manipulácia
  • Špedícia a zasielateľstvo
  • Zberná služba Groupage
  • Celovozové prepravy FTL

Rozvoz a distribúcia

Svojim zákazníkom taktiež ponúkame možnosť distribúcie tovaru vozidlami vybavenými hydraulickým čelom a paletovým vozíkom.

Čerpacia stanica

V areály našej spoločnosti ponúkame možnosť tankovania PHM. Náš personál Vás obslúži bez toho aby ste museli vystúpiť z auta. Čerpacia stanica je vybavená 2x stojanom benzín, 2x stojanom nafta, 1x stojanom AdBlue. Samozrejmosťou je predajňa, WC, kávomat, a príjemné posedenie. Prevádzka je otvorená denne od 05:00 - 21:00 hod.

Kontakt na čerpaciu stanicu: 

p. Miroslav Jančuška 

0903 253 444

miro.jancuska@gmail.com

 

Skladovanie a manipulácia

Zabezpečuje príjem tovaru, kontrolu kvality, skladovanie, príprava objednávok, správa objednávok, príprava zásielok. Sklad je vybavený primeranou manipulačnou technikou a je určený na skladovanie krátkodobejšieho charakteru.

Špedícia a zasielateľstvo

Špedičné služby zabezpečujeme prostredníctvom vlastného vozového parku, prípadne externých spolupracovníkov, pričom dbáme na čo najvyššiu kvalitu poskytovaných služieb a pracujeme iba s preverenými partnermi. Taktiež Vám ponúkame expresné prepravy.

Zberná služba Groupage

Je realizovaná ako jedna zo špecializovaných činností s akcentom na Nemecko. V rámci tejto činnosti sú zásielky vyzdvihnuté na adrese odosielateľa, následne konsolidované v cross dock sklade a distribuované konečným príjemcom.

Celovozové prepravy FTL

V rámci celovozových prepráv sa špecializujeme na veľkoobjemové prepravy vozidlami mega (101cbm) a jumbo (120cbm).